Dárkové poukazy

 Dárkové poukazy

Chcete udělat radost a nejste si úplně jisti správnou volbou dárku? Využijte možnosti zakoupení dárkových poukazů.

Obdarovaná osoba si může následně vybrat s celé řady služeb, které salon nabízí. Dárkový poukaz lze také napsat na konkrétní službu.

 

Vážené klientky.

 

Připravily jsme si pro vás nová profesionální dermatologická ošetření.

Chcete mít krásnou pleť a štíhlou postavu? 

Naše profesionální přístrojová ošetření pomůžou vyřešit Vaše problémy.

 

LASEROVÁ LIPOLÝZA

 

Jedná se o novou revoluční neivazivní metodu pocházející ze Spojených států amerických. Slouží k rychlé a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk. Aktivně zrychluje metabolismus těla a dochází k intenzivní redukci tukových zásob.

 

Princip laserové lipolýzy spočívá v emulgaci tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk z buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně do mezibuněčného prostoru.

Odtud je pak lymfatickým systémem odveden ke zpracování do jater a částečně vyloučen močí.

 

Tento proces má za následek, že se miliony tukových buněk zmenší. To se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích.Laserová lipolýza efektivně napomáhá ke zmírnění celulitidy.

 

K získání maximálního účinku ošetření obsahuje aplikaci Thermal Contour, která urychluje spalování a je ke každému ošetření laserové lipolýzi zcela ZDARMA.

 

Doporučuje se 2x až 3x týdně celkem 7 až 10 aplikací během 1 měsíce.

 

HIFU FOKUSOVANÝ ULTRAZVUK

 

Vypne kontury pleti, odstraní ochablost a zredukuje vrásky.

 

Hifu efektivně bojuje se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce. Pokožka po ošetření reaguje tvorbou nového kolagenu,díky které se postupně zpevní a vypne.

 

Po jediném ošetření se nastartuje regenerativní proces v pokožce. Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se vyvíjí 2-3 měsíce. Aktivuje se tvorba nového kolagenu. Odstraňuje vrásky na čele, kolem úst atd. Zlepší pružnost a tvarování kontur.

 

THERMAGE ULTRA

 

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka v metodách omlazování- procedura zvaná termáž.

 

Výsledkem tohoto neivazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě nového kolagenu.

 

Termáž představuje novou neivazivní(nechirurgickou)technologii,která radiofrekvenční tepelnou energií podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco svrchní části pokožky jsou ochlazovány.Termáž ultra zevňuje a vypíná kůži.