Manikúra - nyní již není možné se objednat.

Ruce jsou pro každého jednou z nejdůležitějších součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu poutají pozornost. Naše ruce jsou v přední linii a snášejí nápor i těch nejhorších podmínek, takže si zaslouží péči a pozornost.

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Při pravidelné péči mohou být ruce jemnější a působit mladším dojmem. Manikúra se používá, jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských v případě, že je kolem nehtů nějaká virová, či plísňová infekce.

P-Shine je ryze přírodní technika úpravy nehtů bez použití chemických přísad. Tento druh manikúry pochází  z Japonska.

Parafínové zábaly a jejich účinky - je možné objednat u kosmetiky a pedikúry

 

Parafín je speciální vosk obohacený o vitamín E, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Horké parafínové procedury se provádějí již léta ke zmírnění bolestí při artritidě, zánětech šlach, svalů a otocích.

Parafínový zábal je velice příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce nebo chodidla. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou.

Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus.  Pravidelnými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné hedvábné pokožky zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže, ale i jejímu viditelnému a okamžitému omlazení. V průběhu působení parafínu dochází k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např.při práci na počítači.

Použití parafínu:

  • Choroby pohybového aparátu
  • Chronické revmatoidní artritida, choroby drobných kloubů konšetin
  • Zhrublá, mozolovitá, suchá, popraskaná pokožka rukou